Kim jestem

Nazywam się Magdalena Daniel i jestem lekarzem specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii dziecięcej. W latach 1998-2019 pełniłam funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.

Współpracowałam również z Zespołem Chirurgii Jednego Dnia „Medica” w Siedlcach, gdzie przeprowadzałam operacje zarówno w znieczuleniu ogólnym, jak i miejscowym. Współpracowałam z SP ZOZ w Łosicach oraz Szpitalem „Luxmed” w Warszawie.

Zapraszam do mojego Prywatnego Gabinetu Chirurgicznego, w którym z sukcesami leczę pacjentów nieprzerwanie od 1997 roku. Od 01.2019 gabinet działa pod adresem Chycokówka 1, 34-531 Murzasichle.

Medycynę praktykuję już ponad 30 lat. Swoją karierę rozpoczęłam zaraz po ukończeniu studiów jako stażysta w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Siedlcach. Po stażu otrzymałam pozycję Młodszego Asystenta w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lublinie.

Do siedleckiego Szpitala wróciłam w roku 1987, najpierw jako Asystent, a od 1990 roku jako Starszy Asystent. W 1996 roku zostałam zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, a od sierpnia 1998 roku do lipca 2019 roku pełniłam funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach (wcześniej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny). Jestem także specjalistą podologicznej metody Arkady.

Poza ww. miejscami współpracowałam z następującymi jednostkami:
od 2013 roku - Szpital „Luxmed” w Warszawie
od 2013 roku - SP ZOZ w Łosicach
od 2012 roku - Zespół Chirurgii Jednego Dnia „Medica” w Siedlcach
od 1991 roku - Zespół Lekarzy Specjalistów Panmed w Siedlcach
od 1990 roku - NZOZ Medica w Siedlcach

Przynależę także do następujących organizacji:
Polskie Towarzystwo Chirurgów Dziecięcych
Polskie I Europejskie Towarzystwo Leczenia Oparzeń
Polskie Towarzystwo Urologiczne
Polskie Towarzystwo Medycyny Ratunkowej
Polskie Towarzystwo Pediatryczne - V-Ce Przewodnicząca Koła Siedleckiego
Sekcja Ortopedii Dziecięcej PTOiTr – Od 5 Kadencji Członek Zarządu Głównego
Polska Federacja Squasha

W czasie wolnym lubię grać w squasha, ćwiczyć na siłowni, biegać, wędrówać po górach, a także uraczyć się dobrą książką.

Wybrane certyfikaty

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz stroną "Aktualności"

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie znajdziesz pod tym adresem.

Zajrzyj też na stronę "Aktualności", na której informuję o nowych metodach leczenia, rozszerzeniach zakresu usług świadczonych w moim Gabinecie Chirurgicznym, a także innych istotnych dla moich pacjentów sprawach.