Aktualności

Zmiana miejsca siedziby gabinetu

Dodano: 06.08.2019r.

W związku z moją przeprowadzką w okolice Zakopanego, od września 2019 gabinet działać będzie pod adresem Chycokówka 1, 34-531 Murzasichle. Zapraszam serdecznie!

Certyfikat Zaufania Pacjentów - Plebiscyt Laur Pacjenta 2014

Dodano: 15.02.2015r.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż otrzymałam honorowe odznaczenie w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2014" - Certyfikat Zaufania Pacjentów. Z tego miejsca chciałam serdecznie podziękować za okazane mi zaufanie i wszystkie głosy złożone na moją osobę podczas głosowania w Plebiscycie na stronie internetowej www.laurpacjenta.pl.

Rozpoczęcie leczenia wrastających paznokci metodą Arkady

Dodano: 06.04.2013r.

Pracowite, ale jednocześnie przesympatyczne dni spędzone w Arkada Beauty Clinic Centrum Podologii zaowocowały certyfikatem. Wspaniała praca pod okiem twórcy metody oraz wymiana doświadczeń, a także zamierzenia działań w przyszłości otwierają nowe perspektywy działania i kreują dalszy rozwój w tym zakresie.

Rozpoczęcie leczenia wrastających paznokci metodą Arkady

Dodano: 17.07.2013r.

Pragnąc zaoferować swoim Pacjentom najlepsze i najnowsze rozwiązania, gwarantujące najlepsze efekty rozpoczęłam w moim Gabinecie leczenie wrastających paznokcji rewolucyjną metodą Arkady.

Zapraszam do porównania metody Arkady z klasyczną metodą chirurgiczną - więcej o tej metodzie możecie dowiedzieć się Państwo tutaj.

Fanpage Gabinetu na portalu Facebook

Dodano: 01.07.2013r.

Idąc z duchem czasu postanowiłam założyć oficjalny fanpage Gabinetu na portalu Facebook. Znajdziecie tam Państwo informacje dotyczące działalności gabinetu, informacje o chorobach i metodach leczenia, porady zdrowotne i inne ciekawe treści.

Zapraszam do odwiedzenia i polubienia profilu MD Gabinet Chirurgiczny.

Nowa strona internetowa Gabinetu Chirurgicznego

Dodano: 01.07.2013r.

Gabinet doczekał się nowej odsłony strony internetowej. Mam nadzieję, że znajdziecie tu Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat działalności gabinetu.

Wypowiedź dla czasopisma Prestiż.

Dodano: 28.06.2013r.

W najnowszym numerze magazynu Prestiż znajdziecie Państwo moją obszerną wypowiedź odnośnie groźnej rośliny - Barszczu Sosnowskiego. Barszcz Sosnowskiego (Heracleum Sosnowskyi) jest rośliną toksyczną rozprzestrzenioną na terenie Polski od lat 50, a szczególnie 70 ubiegłego wieku. Obecnie rośnie tylko w dzikiej uprawie, a jego hodowanie jest prawnie zakazane. Dlaczego jest niebezpieczny? Roślina produkuje olejki eteryczne zawierające furanokumarynę. Jest ona groźna dla ludzi i zwierząt (wyłączając jeden gatunek owcy). Zawartość tego związku w soku i wydzielinie włosków pokrywających rośliny, powoduje głębokie oparzenia (II i III stopnia).

Wprowadzenie nowej metody leczenia do zakresu usług w gabinecie

Dodano: 25.06.2013r.

Od sierpnia 2013r. w gabinecie wykonywać będę zabiegi leczenia wrastających paznokci metodą Arkady:
Metoda korekcji wrastających paznokci Kostką Arkady to przełom w dziedzinie podologii. Innowacyjne narzędzie medyczne stworzone od podstaw przez Adriana Arkadę, to opatentowany, polski wynalazek, który umożliwia bezpieczne i skuteczne wyleczenie problemu wrastających paznokci. Wykonana z najwyższej jakości stali chirurgicznej pozwala na przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny – w przypadku kobiet, w większości przeprowadzonych zabiegów możliwe jest zdobienie lub malowanie płytki paznokcia.

XXII Sympozjum Sekcji Ortopedii Dziecięcej - ORTO 2012

Dodano: 01.06.2012r.

Miło mi poinformować, że organizowane przeze mnie XXII Sympozjum Sekcji Ortopedii Dziecięcej - ORTO2012 w dniach 17 – 19 maja 2012r. zakończyło się pełnym sukcesem. Zaszczyt organizowania Sympozjum przypadł w tym roku nam - chirurgom dziecięcym. Od wielu lat staramy się współpracować z ortopedami w zakresie leczenia urazów i niektórych chorób ortopedycznych u dzieci. Chciałabym niniejszym podziękować wszystkim uczestnikom, prelegentom, sponsorom i patronom wydarzenia.